Kateryna Butko: "Случай, когда муж вроде как есть, а вроде и нет... ..."

Kateryna Butko в facebook:

Случай, когда муж вроде как есть, а вроде и нет... С нетерпением ждем заседание по поводу судья Тищенко в эту пятницу... Об этом сообщает from-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України продовжує долати негативні висновки Громадська рада доброчесності на пленарних засіданнях. На даний час ВКСС встигли ... подолати більше 75 негативних висновків ГРД.

Знайомтесь, суддя Київського апеляційного господарського суду Алла Тищенко. Негативний висновок щодо неї ВККС буде розглядати в пятницю, 14 липня.

Якщо переглянути декларацію судді Тищенко, то все дуже скромно заробітна плата, регулярна матеріальна допомога, автомобіль та квартира колишнього чоловіка.

Але, як завжди, найбільш цікаве майно ми знаходимо у тих родичів суддів, яких ви не побачите в декларації. Колишній чоловік судді Тищенко, заробивши за останні 4 роки аж 66 тис.грн спромігся купити наступне майно

Будинок та землю в Вишгороді Квартиру площею 119 кв.м. в ЖК Покровський посад вартість більше 7 млн.грн Квартиру площею 163 кв.м. по вул. Дмитрівській вартість більше 6 млн.грн Земельну ділянку на березі Дніпра Автомобіль LEXUS ES 250 2012 р.в.

До чого тут колишній чоловік запитаєте ви Виявляється, суддя Тищенко не тільки живе в квартирі екс-чоловіка, але й відпочиває разом з ним усі поїздки судді за кордон відбувалися одночасно з аналогічними поїздками її колишнього чоловіка. Наприклад, у 2012 - 2015 роках вони 6 разів виїжджали за кордон на геть не дешеві курорти Тенеріфе, Дубаї, Бангкок, Барселона.

Більше того, приїхавши до будинку, який будує колишній чоловік ми побачили на території суддівське авто.

Збіг чи типова схема фіктивного розлучення для приховання статків

Слідкуємо за голосуванням ВККС вже незабаром. Деталі в нашому новому розслідуванні http//blog.prosud.info/tishchenko_alla_ivanivna.html

PROSUD. А СУДДІ ХТО Далі буде.

P.S. Якщо ви володієте компрометуючою інформацією щодо будь-якого судді України, що зможе стати доказами його непорядності чи причетності до корупційних дій, пишіть нам у гугл-форму https//goo.gl/ysqeW7 на сайті http//prosud.info чи на ел. Пошту prosud.infogmail.com

Будемо вдячні за поширення! # Prosud # Автомайдан # судоваРеформа # Тищенко # пленарка # вето # ВерховнийСуд

ТОП новости

Вход

Меню пользователя