«Рух» здобув перемогу в Краматорську (ВІДЕО)

Данило Кондраков Об этом сообщает news-time.org со ссылкой на СМИ.

Винниківський "Рух" у матчі 24 туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги зустрічався на виїзді з краматорським "Авангардом".

Протягом усього матчу підопічні Леоніда Кучука впевнено контролювали хід поєдинку і здобули перемогу з рахунком 2:1.

У другому таймі винниківчани трохи додали у швидкості і небезпечні моменти моменти біля воріт краматорців не забарились. Вже на 15 хвилині другої половини матчу рахунок було відкрито. Юрій Копина перехопив м’яча біля лінії власного карного майданчика, швидко пройшов з ним майже до самого карного майданчика гостей і зробив передачу вліво на Сідклея. Останній направив круглого у центр на Богдана Бойчука, удар якого метрів з восьми заблокували. Втім, снаряд вдало відскочив до Юрія Климчука, який в ближньому бою переграв голкіпера господарів і відкрив рахунок.

Головний тренер "Авангарду" Олександр Косевич тут же спробував замінами змінити хід гри, проте відчутної переваги у володінні це не принесло. Головним же небезпечним моментом за наступні хвилин 20 виявився дальній удар краматорця Матяжа, з яким впорався Роман Мисак.

Останні хвилини поєдинку принесли невеликий штурм винниківських воріт, проте дотиснути гостей "Авангард" не зумів. Зате гравці "Руху" розігнали контратаку, яку завершив Данило Кондраков (фото) з передачі Юрія Климчука.

Господарі до фінального свистка з пенальті свій гол забити встигли, проте очок їм це не принесло.

"Авангард" — "Рух" 1:2

Голи: Собко 90 (пен.) — Климчук 60, Кондраков 89

"Авангард": Денчук, Сухаров, Єрмаков, Шершень, Ємець, Воробей (Собко 70), Сеницький, Полюлях (Хоцяновський 64), Матяж, Копитов (Лобов 57), Кірієнко (Демченко 64)

"Рух": Мисак, Сіднней (Кондраков 86), Леандро, Дуць, Ходорченко (Заставний 69), Копина (Вербний 76), Любай, Брікнер, Бойчук, Марушка, Климчук

Попередження: Полюлях 42, Єрмаков 72 — Копина 75, Мисак 90+2