У Воротневі – оновлений клуб


У селі Воротнів триває теплова модернізація клубної установи. Капітальний ремонт фасадів клубу здійснюють за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних громад.

Про це повідомили у Підгайцівській ОТГ.

За станом на сьогодні, на нижньому поверсі приміщення замінили старі вікна на металопластикові (вікна верхнього поверху замінимли ще минулими роками). Проводять роботи з утеплення зовнішніх стін мінераловатними плитами, а також відкосів, прорізів, цоколя задля зменшення витрат теплової енергії сільського клубу.
Реалізація заходів з енергозбереження покращить існуючий стан будівлі, підвищить її енергетичну ефективність, забезпечить економію використання паливних ресурсів, створить комфортні умови для культурного розвитку мешканців села Воротнів. А це населення — у понад 800 осіб, з них близько 100 – діти дошкільного та шкільного віку.

Раніше за кошти сільського бюджету територію біля клубу вимостили бруківкою та зробили освітлення, поруч облаштували автостоянку.

На цей проєкт також передбачено співфінансування з бюджету Підгайцівської ОТГ.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/vorotnivskyy-klub-peretvoriuiut-na-enerhooshchadnyy-zaklad/” Об этом сообщает 0622ua.com со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя